piątek, 27 października 2017


Zaręczyny to niewątpliwie jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu. Wymagają niezwykłej oprawy, aby zapisać się w naszej pamięci na długie lata. Chcemy by ta chwila wyglądała inaczej, by była magiczna i wyjątkowa. I choć ludzie od wieków zaręczają się, to ciągle stawiamy sobie cel, by to nasze zaręczyny były tymi "innymi niż wszystkie". Pamiętaj, że to nie jest zwykła formalność, ale początek waszej wspólnej, wspaniałej podróży. Zadbaj o wyjątkowy anturaż i nastrój w tym dniu, aby wybranka nie mogla Ci odmówić. Wyjątkowa. Szczególna i jedyna - tak powinna czuć się osoba, której wsuniesz na palec pierścionek zaręczynowy. 
 
W rodzinnym gronie
Jeśli jesteście tradycjonalistami, to dobrym rozwiązaniem może okazać się ceremonia w gronie najbliższych. Kameralna uroczystość, to także doskonała sposobność, aby rodzice przyszłej młodej pary poznali się bliżej. Sam przebieg uroczystości musisz zaplanować odpowiednio wcześniej, możliwości jest naprawdę sporo, ale warto dopiąć wszystko na przysłowiowy ostatni guzik żeby nic nie pokrzyżowało nam planów. Możesz przygotować unikalny tekst lub poprosić o rękę ojca wybranki. Tak to kiedyś wyglądało i w niektórych domach nadal kultywuje się ta tradycję. 

Przyjęcie
Specjalne przyjęcia z romantyczną scenerią w tle kojarzą nam się przede wszystkim z hollywoodzkimi filmami tymczasem to doskonały pomysł na celebrowanie tej doniosłej chwili. Tu, obok młodych i ich rodziców częścią wydarzenia stają znajomi i przyjaciele, można zaprosić także dalsza rodzinę. Charakter uroczystości dobrze dopasować do oczekiwań wybranki. Przyjecie-niespodzianka nie każdej kobiecie przypadnie do gustu. Warto to wcześniej omówić.

W restauracji
Ulubiona restauracja, która przywodzi na myśl wspólnie spędzone, radosne chwile. Delektowanie się pysznym jedzeniem. Idealne zwieńczenie wieczoru? Pierścionek zaręczynowy na Jej palcu. Wręczając go możesz przyklęknąć na jedno kolano, inwencja należy do Ciebie. Wymyśl coś, co sprawi, że ukochana będzie zachwycona.

Z polotem
Chcesz ją zaskoczyć? Bukiet pięknych kwiatów z załącznikiem w postaci pierścionka na pewno nie pozostawi ją obojętną. Zamów kwiaty, które najbardziej lubi. Możesz wybrać je osobiście. Wszak, jak pisał Seneka : "Naj­piękniej­sze kwiaty pochodzą z głębi serca." Możesz wysłać jej przesyłkę kurierem, aby wzmocnić efekt.

Niebanalnie
Uwielbiacie górskie wyprawy i większość wspólnego czasu spędzacie na górskich szklakach? Może to odpowiednia sceneria do tego, aby wręczyć jej pierścionek zaręczynowy? Możesz zaaranżować zaręczyny w turystycznych warunkach, o ile masz pewność, że Twojej wybrance przypadnie to do gustu. Jeśli jesteś pewien, że "to jest to", to nie wahaj się ani chwili. Czasem lepsze jest wrogiem dobrego, a pierwsza myśl okazuje się zwykle tą najlepszą.

Niezależnie od tego jaki sposób na wręczenie pierścionka zaręczynowego wybierzesz, mów prosto z serca. Twoja wybranka z pewnością doceni Twoją szczerość. Wręczenie pierścionka to element uzupełniający, czasem możesz sobie pozwolić na więcej lub mniej swobody, ale nigdy na brak szczerości. 

#zaręczyny #pierścionek zaręczynowy #jak wręczyć pierścionek zaręczynowy


› Komentarzy: 1 ‹ › Dodaj własny komentarz

  1. Jak wręczyć pierścionek? Jak najbardziej kreatywnie. Tak,żeby to było zapamiętane a nie skopiowane z komedii romantycznej. Bo to się da wyczuć kiedy facet wymyślił a kiedy skopiował pomysł.

    OdpowiedzUsuń

- Copyright © Inside Your Life | blog lifestylowy - Skyblue - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -