sobota, 27 maja 2017


Koszula to zdecydowanie mój ulubiony element garderoby. Dlaczego? Biała koszula damska stanowi doskonałą bazę do zbudowania eleganckiego stroju na ważną okazję bądź formalne spotkanie. Już niewinna zamiana szpilek na sportowe buty powoduje totalną metamorfozę. Oczywiście to tylko pierwszy lepszy przykład z brzegu, ale umówmy się, że nie każdy lubi spędzać długie godziny przed lustrem dumając nad swoim wyglądem. '-'

Reserved.

Doceniam ten sklep za ogromny wybór, przystępne ceny (stosunkowo częste wyprzedaże, promocje) i składy koszul. Moją uwagę zwróciły bluzki koszulowe, ale też eleganckie koszule damskie z motywami kwiatowymi (to mój zdecydowanie ulubiony print). Zwracają tez uwagę: falbanki, zaokrąglone kołnierzyki, wiązania, koronkowe elementy.

zdj. by www.reserved.com.pl


Wólczanka.

Po prostu lubię ich koszule. Doceniam ciekawe wzornictwo. Jakość wykonania. Szeroki wybór. Nie ma się co oszukiwać, te koszule są po prostu drogie, jednak za wysoką jakość czasem warto zapłacić więcej. Zdarzają się też (relatywnie często) promocje.

zdj. by www.wolczanka.pl


HM.

Koszule zamawiam tutaj raczej sporadycznie, ale nie przeczę, że można natrafić na ciekawe fasony, jest ogromny wybór, z jakością bywa różnie. Ceny zróżnicowane, częste kody rabatowe na pewno zachęcają żeby przejrzeć ofertę.

zdj. by www2.hm.com/pl


#koszule damskie #bluzki damskie #reserved #wólczanka #hm

Jeśli chcesz, zostaw po sobie ślad w komentarzu, będzie nam miło go przeczytać. Pamiętaj jednak , że w Internecie również obowiązują zasady savoir-vivre. Komentarze łamiące netetykietę (tj. wulgaryzmy, spamowanie, etc.) będą usuwane.

Subskrybuj posty | Subskrybuj komentarze

- Copyright © Inside Your Life | blog lifestylowy - Skyblue - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -